SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hestra Skid- och sportklubb
Fotboll
F 08-10
Matcher
APRIL 2022
 
23
11:00
lör
11:00    
Isamon A-plan
Hestra SSK - Smålandsstenar  -      
 
26
18:00
tis
18:00    
Isamon B-plan
Hestra SSK - Anderstorps IF  -      
MAJ 2022
 
01
17:00
sön
17:00    
Isamon A-plan
Hestra SSK - Forsheda IF8  -  1  
 
08
15:00
sön
15:00    
Storåvallen
Hillerstorps GoIF - Hestra SSK1  -  6  
08
17:00
sön
17:00    
Töllshov
Gnosjö IF - Hestra SSK  -      
 
10
18:30
tis
18:30    
Isamon
Hestra SSK - Gislaveds IS  -      
 
16
18:30
mån
18:30    
Domarvallen
Smålandsstenars GOIF - Hestra SSK4  -  2  
22
14:00
sön
14:00    
Movalla, Skillingaryd
Skillingaryds IS svart - Hestra SSK  -      
 
24
18:30
tis
18:30    
Isamon
Hestra SSK - Bottnaryds IF  -      
29
17:00
sön
17:00    
Isamon, Hestra
Hestra SSK - Reftele GOIF0  -  4  
JUNI 2022
 
02
18:30
tor
18:30    
Klubbstugan Isamon
Hestra SSK - Bredaryd Lanna IK4  -  0  
 
07
19:00
tis
19:00    
Ljusseveka, Värnamo
IFK Värnamo - Hestra SSK5  -  0  
12
17:00
sön
17:00    
Domarvallen
Smålandsstenars GOIF - Hestra SSK  -      
 
15
18:30
ons
18:30    
Isamon B-plan
Hestra SSK - Burseryds IF  -      
16
18:30
tor
18:30    
Isamon A-plan
Hestra SSK - IFK Värnamo0  -  9  
 
26
15:00
sön
15:00    
Granbacken, Burseryd
Burseryds IF - Hestra SSK  -      
AUGUSTI 2022
 
17
18:00
ons
18:00    
Ryavallen (Västboås)
Reftele GOIF 7-m - Hestra SSK4  -  0  
 
23
18:30
tis
18:30    
Isamon B-plan
Hestra SSK - Smålandsstenars GOIF  -      
25
18:30
tor
18:30    
Isamon A-plan
Hestra SSK - Smålandsstenars GOIF1  -  3  
27
11:30
lör
11:30    
Bottnaryds IP
Bottnaryds IF - Hestra SSK  -      
28
18:00
sön
18:00    
Isamon, Hestra
Hestra SSK - Waggeryds IK9  -  2  
 
30
18:30
tis
18:30    
Isamon B-plan
Hestra SSK - Skillingaryds IS svart  -      
SEPTEMBER 2022
 
04
14:00
sön
14:00    
Rocknevallen
Bredaryd Lanna IK - Hestra SSK3  -  1  
 
10
11:00
lör
11:00    
Isamon A-plan
Hestra SSK - Hillerstorps GoIF7  -  2  
11
11:00
sön
11:00    
Ryttarvallen, Gislaved
Gislaveds IS - Hestra SSK  -      
 
13
18:00
tis
18:00    
Isamon B-plan
Hestra SSK - Gnosjö IF  -      
18
17:00
sön
17:00    
Bollagården
Forsheda IF - Hestra SSK0  -  1  
 
21
17:30
ons
17:30    
Idrottsparken
Anderstorps IF - Hestra SSK  -      
24
14:00
lör
14:00    
Vaggeryds IP, Vaggeryd
Waggeryds IK - Hestra SSK  -